Warsztat: Kreatywne warsztaty mydlarskie

100 zł
120 minut*
maks 20 osób

Warsztaty mydlarskie- proste, a zarazem spektakularne zajęcia, które są  świetną okazją do eksperymentowania:  kształtem, kolorem, fakturą, zapachem, według indywidualnej fantazji dziecka. To czas samodzielnego tworzenia pachnącego, jedynego w swoim rodzaju mydełka- nadającego się od razu do wykorzystania w łazience, na prezent dla bliskiej osoby czy ozdobę

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

rozwój wyobraźni

nauka łączenia kolorów

poznawanie świata zapachów

rozwijanie aktywności twórczej

doskonalenie umiejętności dokonywania wyborów

&#x;&#x;
Harmonogram
czwartek
marzec 10
11:00/ 16:00

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci