Warsztat: Kuchcikowo

110 zł
120 MINUT*
maks 25 osób

Zapraszamy w podróż do fascynującego świata kulinarnego, rozwijającego zdolności poznawcze dziecięcych zmysłów. Świata gdzie znakomita zabawa połączona jest z elementami terapii sensorycznej, dzięki czemu możliwe jest wspieranie wielozmysłowego poznania i rozumienia otaczjącego świata. Przekazywana wiedza w trakcie zabaw, wyposaża dziecko w umiejętności potrzebne przez całe życie. Gwarantujemy niezapomnianą integrację

W trakcie zajęć, dzieci będą:

  • Czynnie zaangażowane
  • Degustować smakołyków
  • Wykorzystywać naturalne produkty
  • Czerpać radość ze wspólnego przygotowywania potraw
  •  Zapoznawać się z nawykami zdrowego odżywiania

Serdecznie zapraszamy!

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

rozwój samodzielności

rozwój sprawności manualnej

rozwój kreatywności

nauka planowania pracy

doskonalenie umiejętności matematycznych

&#x;&#x;
Harmonogram
wtorek
marzec 1
14:00

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci