Warsztat: Malowanie na szkle

120 zł
120 minut*
maks 25 osób

Malowanie farbami sprawia Twojemu dziecku ogromną przyjemność? Wspaniale! Proponujemy zatem, wyjątkową formę tej aktywności malarskiej- zapraszamy na warsztaty malowania na szkle.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego wykonania swojej wyjątkowej, kreatywnej pracy. A wszystko przy pomocy odpowiednich farb i konturówek.

Malowanie na szkle wycisza, uczy cierpliwości, ćwiczy motorykę małą i jest wspaniałym pomysłem na niezapomniane przeżycia artystyczne.

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

rozwój motoryki małej

koordynacja oko-ręka

rozwój wyobraźni

relaksacja

nauka łączenia kolorów

&#x;&#x;
Harmonogram
czwartek
marzec  10
 13:30

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci