Warsztat: Mały Artysta

warsztaty kreatywne kultureska
100 zł
120 MINUT*
maks 30 osób

Ekotorby, mydełka, świece żelowe, magnesy, origami, malowanie piaskiem, na mleku, na wodzie, to tylko niektóre z naszych propozycji ekspresji plastycznych, które połączone z ciekawymi tematami wiedzy podstawowej stworzą przestrzeń do holistycznego rozwoju dziecka oraz swobodnej aktywności artystycznych. Prowadzone przez nas zajęcia zachęcają do eksperymentowania, zwiększają świadomość technik plastycznych oraz kształtują wrażliwość estetyczną.

Zachęcamy do współuczestnictwa w całym procesie twórczym, zapewniamy przestrzeń do swobodnej ekspresji.

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

rozwój motoryki małej

koordynacja oko-ręka

rozwój wyobraźni

rozwój sensoryczny i psychomotoryczny

twórcze rozwiązywanie problemów

&#x;&#x;
Harmonogram
piątek
marzec 11
                              16:00

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci