Warsztat: Młody Chemik

110 zł
120 minut*
maks 30 osób

Zapraszamy na efektowne i bezpieczne doświadczenia fizyczno-chemiczne, w czasie których dzieci, samodzielnie, pod opieką prowadzących, wykonają eksperymenty. Poszukamy odpowiedzi m.in. na pytania: czy dwutlenek węgla można zobaczyć gołym okiem?, czy suchy lód może się roztopić?, czy aby zrobić swoje unikatowe i magiczne Slimy oraz mydełka, trzeba być czarodziejem?

Gwarantujemy- oprócz fantastycznych wspomnień, w pamięci dzieci pozostanie także wiedza, wszystko to bez cienia nudy!

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

samodzielne wykonywanie eksperymentów

wspomaganie twórczego myślenia

pobudzanie ciekawość i eksperymentowania

rozwój sensoryczny i psychomotoryczny

twórcze rozwiązywanie problemów

&#x;&#x;
Harmonogram
środa
marzec  9
 13:30

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci