Warsztat: Przyrodniczy

80 zł
120 minut*
maks 20 osób

Wszystkich którzy marzą o zgłębieniu tatrzańskich tajemnic przyrodniczych, zapraszamy na organizowane przez nas warsztaty. Gwarantujemy podróż, w czasie której dowiemy się- co takiego mają w sobie Tatry, że przyciągnęły tutaj Ciebie i Twoją rodzinę?

Zapoznamy się z pracą TOPR, poszukamy odpowiedzi na pytania- gdzie jest Tatrzański Park Narodowy, kogo i co chroni, kto w nim mieszka, co wolno, a co jest zakazane przekraczając jego granice?

Ponadto zaprosimy naszego wybitnego znawcę- Misia Stramusia, by opowiedział jak zachowywać się na szlaku, czy w co się ubrać na górską wyprawę.

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

odkrywanie tatrzańskiej przyrody

wspomaganie twórczego myślenia

pobudzanie ciekawość

doskonalenie współpracy z rówieśnikami

wzbogacanie czynnego i biernego słownictwa

&#x;&#x;
Harmonogram
wtorek
marzec 8
16:00

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci