Warsztat: Robotyka

warsztaty kreatywne roboty
90 zł
120 MINUT*
maks 14 osób

Roboty, komputery, automatyzacja- to przyszłość jaka nadchodzi. Zainwestuj w przyszłość dziecka! A idealnym sposobem by dziecko złapało „bakcyla” ,rozwijało swoją pasję programowania, są oferowane przez nas zajęcia!
Działamy tylko i wyłącznie praktycznie! Nie ma tutaj miejsca na zawiłe języki programowe, to czas interaktywnej zabawy, czas rozbudzania zamiłowania do nowych technologii, rozwijania wyobraźni, logicznego myślenia, współpracy.

Zapisz swoją pociechę aby wspólnie z nami miała szansę skonstruować robota, którym sama będzie mogła sterować!

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

umiejętności logicznego myślenia

rozwój koncentracji uwagi

nauka planowania pracy

poprawa sprawności manualnej

doskonalenie współpracy z rówieśnikami

&#x;&#x;
Harmonogram
środa
marzec 7
16:00

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci