Warsztat: Astronauta

90 zł
120 minut*
maks 30 osób

Twoja pociecha uwielbia Kosmos, a może ów temat nie jest jeszcze jej znany? Zapraszamy na niepowtarzalną szansę zwiedzania Układu Słonecznego, poznania ciekawostek na temat Kosmosu i każdej z planet, wspólnego śpiewania piosenek o tematyce kosmosu. Razem stworzymy coś wyjątkowego- galaktykę w słoiku lub inne kosmiczne arcydzieło, a także “wyślemy” rakietę w Kosmos 🙂

Warsztaty Astronauta na pewno zaszczepią wśród dzieci chęć poszerzania wiedzy o otaczającym nas Wszechświecie.

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

niezapomnienie wrażenia astronomiczne

zilustrowane prawa fizyczne

rozwój wyobraźni

zdobywanie wiedzy powszechnej

poznanie zjawisk astronomicznych

&#x;&#x;
Harmonogram
poniedziałek
marzec 7
13:30

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci